Apie mus

Esame nedidelė, tačiau turinti didelių ambicijų architektūros ir interjero dizaino studija. Ilgametę patirtį sukaupę interjero dizaineriai gali realizuoti pačias unikaliausias idėjas ir drauge su Jumis sukurti vizualiai patrauklią, praktišką ir išskirtinę aplinką. Mūsų kūrybinė patirtis siekia daugiau nei 15 metų, todėl atsakingai galime patikinti, kad paruošime išradingus ir profesonaliai atliktus projektus. Mūsų vykdoma veikla susideda iš dviejų krypčių. Dažniausiai tai yra pastatų rekonstrukcijos, patalpų atnaujinimo darbai ar naujai kuriamos erdvės.
– Viena veiklos rūšis – tai biurų, administracinių, komercinių, visuomeninių patalpų ir erdvių įrengimo interjero projektai.
– Kita veiklos rūšis – tai gyvenamųjų namų, butų, sodybų įrengimo interjerai, mažoji architektūra ir gerbūvio projektai. Mūsų vykdomų projektų sprendiniai ir patirtis leis Jums naudingai bei visapusiškai išnaudoti būsimų patalpų išplanavimą ir susikurti šiuolaikiškai modernias, patogias ir estetiškas patalpas tiek gyvenimui, tiek darbui ar poilsiui. Patyręs interjero dizaineris su kiekvienu klientu dirba individualiai, ieško jam naudingų erdvinių sprendimų, suranda tinkamiausią patalpų funkciją ir kuria individualų stilių, nesivadovaudamas šablonais.